Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 15 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
570
Cikkmegtekintések találatai
1641895

3 Dimenziós Íjász Európa Bajnokságot rendeztek Gyulafehérváron, Romániaban 2023.08.05-13. között. Hat Vitalitás íjász vágott bele a megmérettetésbe és négy éremmel, köztük egy európa bajnoki aranyéremmel tértünk haza.
 

Molnár Péter Cu. Csigás íj Férfi Kadet Európa bajnok!
 

Molnár János (a kép bal szélén) Olimpiai íj Férfi Felnőtt Európa bajnoki 2.helyezés
 

Dávid Márti (középen) Primitív Lovas íj Női Veterán Európa bajnoki 2. helyezés
 

Deme Richárd Primitív Lovas íj Férfi Felnőtt Európa bajnoki 3. helyezés
 
Oláh László Primitív Lovas íj Férfi Veterán Európa bajnoki 5. helyezés
 
Dancs Gergely Primitív Lovas íj Férfi Felnőtt Európa bajnoki 20. helyezés
 
 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói