Adó 1%

A Vitalitás Sportegyesület éves rendes küldött-közgyűlésére ezúton meghívom a szakosztályok küldötteit. A küldött-közgyűlés nyilvános, azon bárki részt vehet.

A küldött-közgyűlés helye: Balassagyarmat, Mikszáth Kálmán Művelődési Központ, Képzőművészeti terem.

A küldött-közgyűlés időpontja: 2019. május 10-én 17.00 órától.

Bővebben: Küldött-közgyűlési meghívó

Ulveczki Edina egyesületünk kajak-kenu szakosztályának vezetője a március 15-i ünnepségekhez kapcsolódóan kiemelkedő elismerésben részesült! Edina a Balassagyarmat Közösségéért díjat vehette át. (fotó: Torjay Attila / NMH)

Balassagyarmat Város Civitas Fortissima (Legbátrabb város) emlékévet rendez annak tiszteletére, hogy száz évvel ezelőtt a megszálló csehszlovák katonaság kiűzésével elérték, hogy a város Magyarország része maradt.

A centenáriumi emlékévhez kapcsolódóan valamennyi 2019. évi általunk rendezendő sportesemény kapcsolódni fog a „Civitas Fortissima 100" programsorozathoz.

Kívánunk mindenkinek Áldott, Békés Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Esztendőt!

Egyesületünk elnöksége a szakosztályvezetőkkel közösen megtartotta az év utolsó elnökségi ülését. A beszámolókból kiderült, hogy a Vitalitás SE ismét egy sikeres évet tudhat maga mögött.