Egyesületünk elnöksége a szakosztályvezetőkkel közösen megtartotta az év utolsó elnökségi ülését. A beszámolókból kiderült, hogy a Vitalitás SE ismét egy sikeres évet tudhat maga mögött.

Egyesületünk elnökével készült interjú olvasható a Gyarmati Hírek novemberi számában

Október 23-a alkalmából megtartott városi ünnepi képviselő testületi ülésen 10 sportolónk részesült Jó Tanuló Jó Sportoló díjazásban: Bíró Benjámin (atlétika), Bódi Dalma Magdolna (erőemelés), Csábi Dorka (kajak-kenu), Halaj Liza (erőemelés), Imre Roland (atlétika), Nagy Dorottya (látványtánc), Pásztor Alíz (látványtánc), Siket Flóra (kajak-kenu), Stolcz Anna (látványtánc), Tóth Imola (látványtánc).

Szeretnénk megköszönni azon ismerőseinknek (117-en), akik a 2017. évi SZJA 1 %-ot a Vitalitás SE részére ajánlották fel!
Bízunk benne, hogy idén még többen választják kedvezményezettnek Balassagyarmat legeredményesebb sportegyesületét!

A XII. Nógrádi Megyenapon ULVECZKI EDINA erőemelőnk, a kajak-kenu szakosztály vezetője a legrangosabb megyei sport elismerésben, a Bérczy Károly díjban részesült! Gratulálunk!

Bővebben: Ulveczki Edina elismerése a Megyenapon