Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 9 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
465
Cikkmegtekintések találatai
1138898


Október 23-ai Nemzeti Ünnep alkalmából rendezett ünnepi képviselő-testületi ülésen 13 Vitalitásos tagunk kapott elismerést! Ulveczki Edina Balassagyarmat Sportjáért díjat vehetett át. Jó Tanuló Jó Sportoló díjazottjaink: Kajak-kenu szakosztályból: Ódor Barnabás, Blaskó Dominik, Pesti Anna Rozália, Siket Anna. Atlétikai szakosztályból: Péter Dorina, Szeghalmi Anna Katalin. Látványtánc szakosztályból: Tóth Imola, Nagy Sára, Ádám Dalma Luca, Pásztor Alíz, Almásy Rebeka, Borbás Liliána. Gratulálunk!

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói