Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 12 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
477
Cikkmegtekintések találatai
1240178

A Vitalitás Sportegyesület Nógrád megye egyik legnagyobb és a legeredményesebb sportegyesülete, mely 1990-ben alakult, így ebben az évben ünnepeljük fennállásunk 30. évfordulóját! Az egyesület keretén belül 9 szakosztály működik (atlétika, erőemelés, hegyikerékpár, karate, kajak-kenu, íjász, rekreáció, látványtánc, triatlon). Néhány fotóval szeretnénk megemlékezni az elmúlt 30 esztendőről >> Klikk a fenti képre!

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói