Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 16 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
2
Cikkek
386
Cikkmegtekintések találatai
555295

 

Az erőemelés sportág az új sportágak közé tartozik. Leginkább a súlyemeléshez lehetne hasonlítani.

Az erőemelés három gyakorlatból áll, melyek a következőek: guggolás, fekvenyomás és a felhúzás. A versenyeken a versenyzőnek mind a három gyakorlatból kell lenni érvényes fogásnak és ezek összessége adja a végeredményt. A sportolóknak versenyszámonként három gyakorlat bemutatására van lehetősége. A három gyakorlat közül a legnagyobb súlyú érvényesen teljesített gyakorlat számít a végeredménybe. A versenyek résztvevőit súly-,illetve korcsoportok alapján különítik el. A súlycsoport győztese az a versenyző lesz, aki a legmagasabb eredményt éri el. A többieket csökkenő eredménysorrend szerint helyezik el. Ha két vagy több versenyző azonos eredményt ér el, a könnyebb testsúlyú versenyző megelőzi a nehezebbet. A három gyakorlat közül a fekvenyomás annyira népszerűvé vált, hogy mint önálló gyakorlatból is rendeznek versenyeket, magyar bajnokságokat, világbajnokságokat.

A Balassagyarmati Erőemelő Szakosztály 1993 nyarán alakult, 1994 januárjától pedig a Vitalitás Sportegyesület szakosztályaként mûködik. A szakosztály 1998-ban XI., 1999-ben IX., 2000-ben VII., 2001-ben IV., 2002-ben VIII., 2003-ban IV., 2004-ben VIII., 2005-ben XI., 2006-ban I., 2012-ben III., 2013-ban IV., 2014- ben az V. helyen végzett a Magyar Köztársaság Kupa Versenysorozat ranglistáján.

A szakosztály vezetője Honti Attila.
A szakosztály címe: 2660 Balassagyarmat Régi malom u. 15.
Tel: 35/ 315-201, Mobil: 06 20/ 332-89-89.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Az Ipoly-parti csapat évek óta rendszeres résztvevője az erőemelő és fekvenyomó bajnokságoknak.

A versenyzés mellett kiemelt hangsúlyt kapott a sportág népszerűsítése, ennek érdekében több bemutatót tartunk, versenyt szervezünk megye szerte. Több alkalommal rendeztünk versenyt a balassagyarmati Börtön és Fegyház elitéltjeinek is, melyről az országos médiák többször beszámoltak (RTL Klub Fókusz, TV2 Napló). Minden évben 4 – 5 versenyt szervezünk. A versenyeinkre jellemző, hogy magas színvonalon kerülnek megrendezésre, lebonyolításra. A szakosztály egyik legnagyobb eseménye az 1996-ban Balassagyarmaton megrendezett Fekvenyomó Magyar Bajnokság volt, melyet azóta is dicsérően emlegetnek az erőemelő berkekben. További kimagasló eredménynek tartjuk, hogy 1999–től 7 alkalommal választották meg a szakosztály tagjai közül a megyei „év legeredményesebb sportolóját”. Több éve már az erőemelő egyesületi rangsorban a legjobb 10 egyesület között vagyunk számon tartva. Az ismertségre nem panaszkodhatunk, hiszen rendszeresen lehet olvasni rólunk a Nógrád Megyei Hírlapban és egyéb kiadványokban, lehet látni bennünket a Gyarmati TV-ben.


A szakosztály a versenyeken való részvétel mellett kiemelt hangsúlyt fordít a fiatalság egészséges életmódra való nevelésére, a sport megszerettetésére.

 

A szakosztály legkiemelkedõbb eredményei
(2016-1993)

2016-os év eredményei

WPC Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  67,5 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián II. hely
     
WPC Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  67,5 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd I. hely
     
WPC Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  56 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás   I. hely
  + 90 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina I. hely
  és abszolút bajnok
     
WPC Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  110 kg-os súlycsoportban Honti Attila VI. hely
  110 kg-os súlycsoportban Endrődy Attila III. hely
  100 kg-os súlycsoportban Szentes József  V. hely


a Csapat

     
WUAP Ifjúsági Fekvenyomó Európa Bajnokság (Gyula)  
  67,5 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián II. hely
     
WUAP Junior Fekvenyomó Európa Bajnokság (Gyula)  
  67,5 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd   I. hely
     
WUAP Felnőtt Fekvenyomó Európa Bajnokság (Gyula)  
  56 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás II. hely
  + 90 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina I. hely
  és világcsúcs

Ulveczki Edina a világcsúcs gyakorlat közben
     
WUAP Masters Fekvenyomó Európa Bajnokság (Gyula)  
  M2 110 kg-os súlycsoportban Honti Attila II. hely
  M1 110 kg-os súlycsoportban Endrődy Attila II. hely
     
     
RAW Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  72 kg-os súlycsoportban Kupecz Gabriella  I. hely
     
RAW Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  M1 83 kg-os súlycsoportban Rácz Tamás  I. hely
  M2 105 kg-os súlycsoportban Szentes József   II. hely


Rácz Tamás, Kupecz Gabriella, Szentes József

 

2015-ös év eredményei

 
RAW Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)  
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina    II. hely
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    IV. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd VI. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina I. hely
   
RAW Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)  
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    I. hely
     
RAW Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)  
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    II. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd IV. hely
     
RAW Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás I. hely
  93 kg-os súlycsoportban Antolik Attila    VI. hely
     
RAW Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  66 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    III. hely
     
RAW Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  83 kg-os súlycsoportban Rácz Tamás I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila III. hely
     
RAW Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  66 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    II. hely
  120 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc II. hely
  120 kg-os súlycsoportban Rácz Tihamér    III. hely
     
Ifjúsági Erőemelő Európa Bajnokság (Orosháza)  
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    V. hely
     
Junior Erőemelő Európa Bajnokság (Orosháza)  
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd VII. hely
     
WPC Erőemelő Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  90 kg-os súlycsoportban Antolik Attila    II. hely
     
WPC Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  +90 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina    I. hely
  56 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás    I. hely

     
WPC Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  67,5 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián IV. hely
  67,5 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd III. hely
     
WPC Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szerencs)  
  110 kg-os súlycsoportban Endrődy Attila    II. hely
  100 kg-os súlycsoportban Honti Attila    IV. hely
     
Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Győrszentiván)  
  83 kg-os súlycsoportban Rácz Tamás    I. hely
     
Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Győrszentiván)  
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd II. hely
     
Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Győrszentiván)  
  66 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    I. hely
     
GPC RAW Fekvenyomó Világkupa (Füzesgyarmat)  
  +90 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina    I. hely
  52 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi    I. hely
  67,5 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián I. hely
  M1 110 kg-os súlycsoportban Endrődy Attila II. hely
  M2 110 kg-os súlycsoportban Honti Attila II. hely
     
GPC RAW Erőemelő Világkupa (Füzesgyarmat)  
  90 kg-os súlycsoportban Antolik Attila    II. hely
  52 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi    I. hely
  67,5 kg-os súlycsoportban Piatrik Péter    I. hely
  Ifi 1 67,5 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    I. hely
  Ifi 2 67,5 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd I. hely
  Ifi 110 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc I. hely
     
Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Mezőhegyes)  
  105 kg-os súlycsoportban Dr. Köteles László I. hely
   

2014-es év eredményei

Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Beled)  
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás III. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd III. hely
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi    II. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina    II. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina  III. hely
   
RAW Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi    I. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina    I. hely
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás    III. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd III. hely
  93 kg-os súlycsoportban Ódor Andráa II. hely
  93 kg-os súlycsoportban Antolik Attila VI. hely
     
RAW Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia    II. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien VI. hely
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián III. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd II. hely
     
RAW Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia    I. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien II. hely
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    II. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd II. hely
  93 kg-os súlycsoportban Ember Gergő IV. hely
  105 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc    III. hely
  105 kg-os súlycsoportban Rácz Tihamér V. hely
  Leány Abszolút kategóriában Kakas Szilvia  III. hely
   
RAW Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Baja)  
  105 kg-os súlycsoportban Dr. Köteles László    I. hely
     
RAW Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Baja)  
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás    IV. hely
  57 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga    V. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina    I. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina II. hely
     
RAW Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Baja)  
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd    I. hely
     
RAW Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Baja)  
  57 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga    I. hely
     
Ifjúsági Erőemelő Világbajnokság (Orosháza)  
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia    VI. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd    VII. hely
     
Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Gyula)  
  93 kg-os súlycsoportban Tóháti Tibor    I. hely
     
Erőemelő Magyar Bajnokság (Gyula)  
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás    III. hely
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    IV. hely
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi III. hely
     
Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Gyula)  
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    II. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd    II. hely
     
Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Gyula)  
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    II. hely
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd    I. hely
     
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Ózd)  
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd II. hely
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián II. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia II. hely
     
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Ózd)  
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd    II. hely
  59 kg-os súlycsoportban Posta Krisztián    II. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia III. hely

 

2013-as év eredményei

RAW Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)  
  57 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga I. hely
  120 kg-os súlycsoportban Bogdán Gábor I. hely
  120 kg-os súlycsoportban Rados Attila II. hely
     
RAW Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)  
  83 kg-os súlycsoportban Rácz Tamás III. hely
  93 kg-os súlycsoportban Dékány László I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila III. hely
  M2 66 kg-os súlycsoportban Balla Sándor I. hely
  M2 120 kg-os súlycsoportban Juhász Attila III. hely
     
  Masters csapatversenyben I. hely
     
RAW Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)  
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás III. hely
  93 kg-os súlycsoportban Jónás Jácint II. hely
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi I. hely
  52 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn III. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Gáborné II. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina I. hely
     
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina I. hely
  Női csapatversenyben II. hely
     
Női RAW Erőemelő Csapatbajnokság (Tab)  
  A csapat III. hely
  B csapat V. hely
     
Férfi RAW Erőemelő Csapatbajnokság (Tab) IV. hely
     
RAW Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  57 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia I. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien I. hely
  59 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd II. hely
  59 kg-os súlycsoportban Kalmár Dávid III. hely
  105 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc II. hely
     
2013_1_A_csapat_egy_resze
  A gyarmati csapat egy része  
     
     
RAW Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  52 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga II. hely
  57 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia II. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien III. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Jászberényi Anett II. hely
  Női csapatversenyben II. hely
     
  59 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd II. hely
  59 kg-os súlycsoportban Kalmár Dávid III. hely
  105 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc IV. hely
  120 kg-os súlycsoportban Oláh Dávid IV. hely
  120 kg-os súlycsoportban Rados Attila V. hely
  Férfi csapatversenyben III. hely
     
RAW Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  84 kg-os súlycsoportban Hutyánszki Mária II. hely
  83 kg-os súlycsoportban Rácz Tamás I. hely
  93 kg-os súlycsoportban Tóháti Tibor I. hely
  120 kg-os súlycsoportban Honti Attila II. hely
  M2 120 kg-os súlycsoportban Dr. Köteles László I. hely
  Férfi csapatversenybenn I. hely
     
RAW Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)  
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi I. hely
  52 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga IV. hely
  52 kg-os súlycsoportban Kukucskáné Csampa Szilvia V. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Gáborné IV. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien IV. hely
  84 kg-os súlycsoportban Savanyúné Oroszki Rita V. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina II. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Jászberényi Anett V. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina III. hely
     
  59 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd III. hely
  59 kg-os súlycsoportban Szklenár Tamás IV. hely
  66 kg-os súlycsoportban Piatrik Péter IV. hely
  93 kg-os súlycsoportban Ódor András II. hely
     
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Kiskunmajsa)  
  66 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd III. hely
     
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Kiskunmajsa)  
  52 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga II. hely
  93 kg-os súlycsoportban Váradi Ferenc IV. hely
  105 kg-os súlycsoportban Oláh Dávid III. hely
  120 kg-os súlycsoportban Bogdán Gábor I. hely
     
2013_2_Jun_Mas_Fekvenyomo
     
Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Kiskunmajsa)  
  66 kg-os súlycsoportban Balla Sándor I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila III. hely
     
Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Győrszentiván)  
  57 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia I. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien I. hely
  59 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc II. hely
     
Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Győrszentiván)  
  52 kg-os súlycsoportban Várudvari Kinga III. hely
  57 kg-os súlycsoportban Kakas Szilvia II. hely
  72 kg-os súlycsoportban Kosik Vivien III. hely
  Női csapatversenyben III. hely
  59 kg-os súlycsoportban Tóth Richárd I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Oláh Dávid III. hely
  105 kg-os súlycsoportban Kordics Ferenc V. hely
  120 kg-os súlycsoportban Rados Attila II. hely
     
2013_3_MB_gyorszentivan
     
Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Győrszentiván)  
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila I. hely
     
GPC RAW Fekvenyomó Világbajnokság (Eger)  
  48 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi II. hely
  +90 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina I. hely
2013_4_Ulveczki_Balog
 

Ulveczki Edina és Balogh Gyöngyi a VB-n

 
     
WPC Erőemelő Világbajnokság (Prága)  
  48 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi I. hely
     
Duna Kupa Nemzetközi Erőemelő Verseny (Ráckeve)  
  93 kg-os súlycsoportban Ódor András I. hely
     
2013_5_Odor_Andras
Ódor András guggolás közben

 

2012-es év eredményei

Női Erőemelő Csapatbajnokság  (Tab) III. hely
 

RAW Erőemelő Magyar Bajnokság (Tab)

 
 

47 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn               

II. hely
  52 kg-os súlycsoportban Szűcs Szilvia II. hely
  57 kg-os súlycsoportban Kukucskáné Csampa Szilvia III. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Gáborné  III. hely
  84 kg-os súlycsoportban Savanyúné Oroszki Rita III. hely
  83 kg-os súlycsoportban Antolik Attila III. hely
 

93 kg-os súlycsoportban Ódor András

I. hely

 

Férfi Abszolút kategóriában: Ódor András

I. hely

2012_1
     
 

Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Jánoshalma)

 
  M1 105 kg-os súlycsoportban Honti Attila II. hely
  M2 66 kg-os súlycsoportban Balla Sándor    I. hely
  M2 93 kg-os súlycsoportban Dr. Köteles László III. hely
     

RAW Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Baja)

 
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi I. hely
  52 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn III. hely
  52 kg-os súlycsoportban Szűcs Szilvia IV. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina   I. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina II. hely

2012_2

   
Női Fekvenyomó Csapatbajnokság (Isaszeg)  III. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina I. hely

2012_3

 

Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Budapest)

 
  47 kg-os súlycsoportban Balogh Gyöngyi I. hely
  52 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn III. hely
  52 kg-os súlycsoportban Szűcs Szilvia IV. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kakas Gáborné V. hely
  +84 kg-os súlycsoportban Ulveczki Edina  II. hely
  Női Abszolút kategóriában Ulveczki Edina II. hely

2012_4

 

2011-es év eredményei

 

Fekvenyomó Csapatbajnokság  (Tab) VI. hely
Ero_2011_05
Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  72 kg-os súlycsoportban Borda Klaudia II. hely
  93 kg-os súlycsoportban Váradi Ferenc III. hely
  120 kg-os súlycsoportban Rados Attila I. hely
     
Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  47 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn I. hely
  74 kg-os súlycsoportban Pobori Péter IV. hely
     
Női Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  47 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn I. hely
  57 kg-os súlycsoportban Kakas Gáborné V. hely
  63 kg-os súlycsoportban Kapitány Tímea IV. hely
  72 kg-os súlycsoportban Ember Istvánné V. hely
  84 kg-os súlycsoportban Páldi Nikolett V. hely
  84 kg-os súlycsoportban Savanyúné Oroszki Rita VI. hely

Ero_2011_01

 

Férfi Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  93 kg-os súlycsoportban Ódor András I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila V. hely

Ero_2011_03
Ódor András

 

Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila II. hely
     
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Beled)  
  57 kg-os súlycsoportban Sebján Luca III. hely
  93 kg-os súlycsoportban Kelecsényi Ádám III. hely
  93 kg-os súlycsoportban Váradi ferenc IV. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Budapest)  
 
  93 kg-os súlycsoportban Ódor András III. hely
  47 kg-os súlycsoportban Kutelszki Adrienn III. hely
     
Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Budapest)  
  83 kg-os súlycsoportban Rácz Tamás II. hely
  93 kg-os súlycsoportban Kelecsényi János I. hely
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila III. hely
  105 kg-os súlycsoportban Dékány László IV. hely
  +120 kg-os súlycsoportban Juhász Attila IV. hely
  66 kg-os súlycsoportban Balla Sándor I. hely

Ero_2011_55

 

RAW Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Jánoshalma)  
  93 kg-os súlycsoportban Ódor András V. hely
  105 kg-os súlycsoportban Honti Attila VI. hely

2010-es év

Erőemelő Csapatbajnokság (Budapest)  

A Vitalitás csapata III. helyen végzett

   


 

Masters Fekvenyomó Világbajnokság (USA Orlandó)  
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban V. hely


 

Fekvenyomó Csapatbajnokság (Tab)  
A Vitalitás Csapata IV. helyen végzett    

 

Masters Erőemelő Európa Bajnokság (Csehország)  
Kelecsényi János - fekvenyomásban 90 kg-os súlycsoportban III. hely
Kelecsényi János - összetettben 90 kg-os súlycsoportban VI. hely

Kelecsényi új egyéni csúcsa felhúzásban

 

Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Ásotthalom)  
Bogdán Gábor 110 kg-os súlycsoportban II. hely
Krajcsi Máté 75 kg-os súlycsoportban III. hely
Vadas Lambert 82,5 kg-os súlycsoportban III. hely
Váradi Ferenc 82,5 kg-os súlycsoportban IV. hely
Honti, Vadas, Bogdán, Krajcsi

Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Barcs)

 

Váradi Ferenc

90 kg-os súlycsoportban

III. hely

 

 

 

Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Barcs)

 
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban I. hely

Dékány László

100 kg-os súlycsoportban

I. hely

Honti Attila

110 kg-os súlycsoportban

II. hely

     

Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Balassagyarmat)

 

Racskó Emília

75 kg-os súlycsoportban I. hely
Rácz Tamás 82,5 kg-os súlycsoportban III. hely
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban I. hely
Honti Attila 100 kg-os súlycsoportban I. hely
Dékány László 100 kg-os súlycsoportban II. hely
Franka János 100 kg-os súlycsoportban IV. hely
Csík Csaba 125 kg-os súlycsoportban II. hely
Juhász Attila +125 kg-os súlycsoportban III. hely
Balla Sándor 60 kg-os súlycsoportban I. hely
Oláh Zoltán 75 kg-os súlycsoportban I. hely
Nagy Károly 82,5 kg-os súlycsoportban II. hely
Szeverényi Dezső 125 kg-os súlycsoportban I. hely

A Mesterek Mesterei: a gyarmati csapat

Erőemelő Magyar Bajnokság (Orosháza)

 
Ódor András 90 kg-os súlycsoportban I. hely
Kelecsényi János 100 kg-os súlycsoportban II. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban II. hely
     
Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Beled)  

Kelecsényi János

90 kg-os súlycsoportban IV. hely

Herczeg Zoltán

125 kg-os súlycsoportban V. hely

 

2009-es év

Duna Kupa Nemzetközi Erőemelő Verseny (Szlovákia)  
Ódor András 90 kg-os súlycsoportban II. hely
     
Fekvenyomó Diákolimpia Országos Döntő (Budapest)
Lombos Richárd 100 kg-os súlycsoportban I. hely
     
Erőemelő Csapatbajnokság (Budapest)
Vitalitás SE. csapata   II. hely


Erőemelő CSB
     
Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Tab)
Ódor András 90 kg-os súlycsoportban II. hely
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban VI. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban III. hely

Ódor András és a 207,5 kg
     
Junior Fekvenyomó Világbajnokság (Csehország)
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban IV. hely
     
Masters Fekvenyomó Európa Bajnokság (Belgium)
Kelecsényi János 82,5 kg-os súlycsoportban VII. hely

Belgium EB
     
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)
Molnár Attila 67,5 kg-os súlycsoportban II. hely
Lombos Richárd 110 kg-os súlycsoportban III. hely
     
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban III. hely

Vésztőn
     
Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Vésztő)
Oláh Zoltán 75 kg-os súlycsoportban II. hely
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban II. hely
Dékány László 100 kg-os súlycsoportban I. hely
Juhász Attila +125 kg-os súlycsoportban III. hely

Dékány László
     
Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Barcs)
Vadas Lambert 82,5 kg-os súlycsoportban II. hely
     
Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Barcs)
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban II. hely
     
Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Barcs)
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban I. hely

Kelecsényi János abszolút bajnok
 
Felnőtt Erőemelő Magyar Bajnokság (Orosháza)
Ódor András 90 kg-os súlycsoportban I. hely
Ódor András abszolút kategória III. hely
Kelecsényi János 90 kg-os súlycsoportban III. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban II. hely

2008-as év

Masters Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szeged)    
Oláh Zoltán 75 kg-os súlycsoportban I. hely
Kelecsényi János 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
Juhász Attila +125 kg-os súlycsoportban III. hely
     
     
Erőemelő Magyar Bajnokság (Orosháza)  
Sallai Szabolcs 56 kg-os súlycsoportban V. hely
Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
Kelecsényi János 82,5 kg-os súlycsoportban IV. hely
Honti Attila 110 kg-os súlycsoportban IV. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban II. hely
       

Herczeg Zoltán 290 kg-os guggolása
       
Felnőtt Erőemelő Európa Bajnokság (Csehország)
Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban VIII. hely
       
Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Tab)  
Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban III. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban II. hely
Gömör Marianna 75 kg-os súlycsoportban V. hely
       

Gömör Marianna az év ifjúsági sportolója
       
Masters Erőemelő Magyar Bajnokság (Kaposvár)
Kelecsényi János 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
       

Kelecsényi országos csúcstartó fekvenyomásban
       
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Beled)  
Bogdán Gábor 100 kg-os súlycsoportban I. hely
Sipos Tamás 90 kg-os súlycsoportban V. hely
       
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Beled)  
Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban I. hely
Bogdán Gábor 100 kg-os súlycsoportban IV. hely
       
Ifjúsági Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
Bogdán Gábor 100 kg-os súlycsoportban II. hely
Sipos Tamás 90 kg-os súlycsoportban III. hely
Vadas Lambert 75 kg-os súlycsoportban IV. hely
       
Junior Erőemelő Magyar Bajnokság (Budapest)  
Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban I. hely
Bogdán Gábor 100 kg-os súlycsoportban V. hely
Sipos Tamás 90 kg-os súlycsoportban III. hely
       


Ódor az év legeredményesebb versenyzője volt

2007-es év

Junior Erőemelő Európa Bajnokság /Bulgária/
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban V. hely
  Herczeg Zoltán 125 kg-os súlycsoportban IV. hely
Junior Erőemelő Világbajnokság /Franciaország/
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban VIII. hely
  Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban VIII. hely
 
Felnőtt Erőemelő Magyar Bajnokság /Budapest/
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban II. hely
  Herczeg Zoltán +125 kg-os súlycsoportban I. hely
 
Deák Zsanett
+90 kg-os súlycsoportban
III. hely


Ifjúsági-Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Kompolt/
 
Ódor András
jun 82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Herczeg Zoltán
jun 125 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Sallai Szabolcs
jun 56 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Gömör Marianna
ifi 82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Krupa Attila
ifi 56 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Bogdán Gábor
ifi 100 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juhász Gábor
ifi 110 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Ifjúsági és Junior Erőemelő Magyar Bajnokság /Orosháza/
 
Farkas Alexandra
ifi 52 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Veszlík Anikó
jun 67,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Deák Zsanett
jun 90 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juhász Gábor
ifi 125 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Sallai Szabolcs
jun 56 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Ódor András
jun 82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Herczeg Zoltán
jun 125 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Ódor András a bajnokság abszolút bajnoka lett!
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Kaposvár/
 
Farkas Alexandra
52 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Veszlík Anikó
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Gömör Marianna
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Deák Zsanett
90 kg-os súlycsoportban
IV. hely

Női csapatversenyben III. helyen végzett a Vitalitás SE.
Nem csak erősek, hanem szépek is!

 
Ódor András
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Kelecsényi János
90 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Herczeg Zoltán
125 kg-os súlycsoportban
III. hely
 

2006 év

Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szeghalom)
 
Farkas Alexandra
52 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Gömör Marianna
52 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Kelecsényi János
52 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Ódor András
90 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Honti Attila
100 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Herczeg Zoltán
125 kg-os súlycsoportban
IV. hely



Fekvenyomó Magyar Bajnokságon

Ifjúsági Erõemelõ Magyar Bajnokság (Budapest)
 
Farkas Alexandra
52 kg-os súlycsoportban I. hely
 
Búcsú István
56 kg-os súlycsoportban III. hely
 
Garamvölgyi Ádám
90 kg-os súlycsoportban IV. hely
 
Juhász Gábor
110 kg-os súlycsoportban III. hely

 

Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság (Budapest)

 
Farkas Alexandra
52 kg-os súlycsoportban I. hely
 
Deák Zsanett
82,5 kg -os súlycsoportban II. hely
 
Vraskó Roland
60 kg-os súlycsoportban IV. hely
 
Henzel Lajos
75 kg-os súlycsoportban IV. hely
 
Karvai Erik
75 kg-os súlycsoportban V. hely
 
Ódor András
82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
 
Pleva József
100 kg-os súlycsoportban III. hely
 
Herczeg Zoltán
125 kg-os súlycsoportban II. hely


Ódor András

Junior Erõemelõ Európa Bajnokság (Pozsony)
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban X. hely

Ódor András a pozsonyi EB-n
Junior Erõemelõ Világbajnokság (Szófia)
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban X. hely

Ódor András felhúzás közben
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Budapest)
  Farkas Alexandra 52 kg-os súlycsoportban II. hely
  Gömör Marianna 75 kg-os súlycsoportban I. hely
  Garamvölgyi Ádám 90 kg-os súlycsoportban II. hely
  Juhász Gábor 110 kg-os súlycsoportban II. hely
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Budapest)
  Farkas Alexandra 52 kg-os súlycsoportban I. hely
  Gömör Marianna 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
  Deák Zsanett 90 kg-os súlycsoportban V. hely
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
  Sallai Szabolcs 56 kg-os súlycsoportban III. hely
  Juhász Gábor 110 kg-os súlycsoportban II. hely
  Herczeg Zoltán 125 kg-os súlycsoportban II. hely

Fekvenyomó Magyar Bajnokság 2006

 

Felnõtt Erõemelõ Magyar Bajnokság (Budapest)
 
Farkas Alexandra
52 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Deák Zsanett
90 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Sallai Szabolcs
56 kg-os súlycsoportban
III. hely
  Ódor András 82,5 kg-os súlycsoportban I. hely
  Honti Attila 110 kg-os súlycsoportban III. hely
  Herczeg Zoltán 125 kg-os súlycsoportban II. hely
 

Ódor András abszolút magyar bajnok!


Deák Zsanett


Az erőemelő szakosztály fennállása óta a legeredményesebb évét zárta.

a gyõztes gyarmati csapat

A Magyar Kupa összesített egyesületi ranglistáján a Vitalitás SE. Erőemelő Szakosztálya az ELSŐ helyen végzett!



2007. február 03-án Salgótarjánban a megyei Sportbálon kerültek átadásra Nógrád megye legeredményesebb sportolóinak járó díjak. Felnőtt férfi kategóriában szakosztályunk tagja Ódor András érdemelte ki ezt a kitüntető címet.



A Cserhát-Takarék a Szakemberekért alapítvány kuratóriuma "Az év 
egyesületének/szakosztályának"
egyesületünk erőemelő szakosztályát, "Az év  sportolójának" Ódor András erőemelőt választotta.

2005 év


Herczeg Zoltán Nógrád Megye 2004. évi Legeredményesebb Ifjúsági
Sportolójának lett választva
Felnõtt Erõemelõ Magyar Bajnokság (Orosháza)
 
Henzel Lajos
75 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Kelecsényi János
90 kg-os súlycsoportban
VI. hely

Henzel Lajos
Ifjúsági Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szeged)
 
Nagy József
56 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Botos Tamás
100 kg-os súlycsoportban
II. hely

Nagy József
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság (Szeged)
 
Veszlík Anikó
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Henzel Lajos
75 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
IV. hely

Herczeg Zoltán a Magyar Erõemelõ Szövetség elnökével
Ifjúsági Erõemelõ Magyar Bajnokság (Barcs)
 
Nagy József
56 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Botos Tamás
100 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Vraskó Dávid
67,5 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
 
 
 
Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság (Barcs)
 
Nagy József
56 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Ódor András
82,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Herczeg Zoltán
125 kg-os súlycsoportban
III. hely

Diákolimpia Országos Döntõjén indult gyarmati csapat
 
2004 év

2003. év Legeredményesebb Nógrád Megyei Ifjúsági Sportolói
Veszlík Anikó és Herczeg Zoltán
Ifjúsági Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Pusztaszabolcs/
 
Botos Tamás
100 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Herczeg Zoltán
125 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Belencsák Annamária
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Veszlik Anikó
75 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
 
 
 
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Lipót/
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
 
 
 
Ifjúsági Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Barcs/
 
Szabados Gábor
52 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Deli János
75 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Mák Edvin
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Botos Tamás
100 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Belencsák Annamária
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Veszlík Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
 
 
 
Felnõtt Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Beled/
 
Ódor András
75 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
2003 év
Felnõtt Erõemelõ Magyar Bajnokság /Budapest/
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Veszlik Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Gyurkovics Mária
56 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Petrovszki Ferenc
56 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely

Veszlik Anikó Kelecsényi János
 
Ifjúsági, Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Balatonalmádi/
 
Ifjúságiak:
 
 
 
Gyurkovics Mária
56 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Veszlik Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Sisa Bernadett
+90 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Mizera Martin
60 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Ódor András
82,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Botos Tamás
90 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juniorok:
 
 
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Gyurkovics Mária
56 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Belencsák Annamária
67,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Veszlik Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Sisa Bernadett
+90 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Henzel Lajos
67,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
VI. hely

Veszlik Anikó
Ifjúsági, Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Tiszaújváros/
 
Ifjúságiak:
 
 
 
Gyurkovics Mária
52 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Veszlik Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Mizera Martin
60 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Ódor András
75 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Botos Tamás
90 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juniorok:
 
 
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Gyurkovics Mária
52 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Veszlik Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Mizera Martin
60 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Ódor András
75 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Horváth Olivér
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Török Tamás
82,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Botos Tamás
90 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
V. hely

A lányok
Fekvenyomó Magyar Bajnokság
 
Veszlík Anikó
82,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Deák Zsanett
90 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
2002 év
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Mosonmagyaróvár/
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
Ifjúsági, Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Székesfehérvár/
 
Ifjúságiak:
 
 
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Gyõri Ferenc
100 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juniorok:
 
 
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Belencsák Annamária
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Henzel Lajos
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
III. hely

Deák Zsanett kalapácsvetõ, erõemelõ
Nógrád Megye Legeredményesebb Ifjúsági Sportolója 2001.

 
Fekvenyomó Diákolimpia Döntõ /Balassagyarmat/
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Juhász Zsolt
100 kg-os súlycsoportban
I. hely
Ifjúsági, Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Orosháza/
 
Ifjúságiak:
 
 
 
Zöllei Zoltán
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Herczeg Zoltán
110 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juniorok:
 
 
 
Zöllei Zoltán
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
IV. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Gyõr/
 
Balogh Gyöngyi
48 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
V. hely


Deák Zsanett
Nógrád Megye Legeredményesebb Ifjúsági Sportolója 2002.
 
2001 év
Ifjúsági, Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Pusztaszabolcs/
 
Belencsák Annamária
jun. 67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Deák Zsanett
ifi. 82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Deák Zsanett
jun. 82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tóth Gábor
ifi. 56 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Tóth Gábor
jun. 56 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Zöllei Zoltán
ifi. 60 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Zöllei Zoltán
jun. 60 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Henzel Lajos
ifi. 67,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Gyõri Ferenc
ifi. 100 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Tornyos Márton
ifi. 125 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
jun. 125 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Csapatverseny
 
III. hely
 
Fekvenyomó Diákolimpia Döntõ /Gyula/
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Zöllei Zoltán
60 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Gyõri Ferenc
100 kg-os súlycsoportban
VI. hely

Tornyos Márton            Gyõri Ferenc           Deák Zsanett
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Tatabánya/
 
Zöllei Zoltán
60 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
Ifjúsági, Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Tiszaújváros/
 
Ifjúságiak:
 
 
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Zöllei Zoltán
60 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Garamvölgyi Zsolt
60 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Henzel Lajos
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Juniorok:
 
 
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Zöllei Zoltán
60 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Garamvölgyi Zsolt
60 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
III. hely
Erõemelõ Csapatverseny /Pusztaszabolcs/
 
Deák Zsanett
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Zöllei Zoltán
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Garamvölgyi Zsolt
60 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Henzel Lajos
67,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Tornyos Márton
125 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Honti Attila
100 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Csapatverseny
 
V. hely

Garamvölgyi Zsolt           Henzel Lajos                  Zöllei Zoltán
 
 
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Hajdúnánás/
 
Koplányi Adrienn
60 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Garamvölgyi Zsolt
60 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Saszivárevity Roland
90 kg-os súlycsoportban
VI. hely

Belencsák Annamária                          Koplányi Adrien
 
2000 év
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Szombathely/
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Honti Attila
90 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Racs József
125 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Klagyivik Kornélia
67,5 kg-os súlycsoportban
V. hely
Ifjúsági, Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Orosháza/
 
Tornyos Márton
ifi. 110 kg-os súlycsoportban
I. hely
 
Tornyos Márton
jun. 110 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Szabó G. László
jun. 90 kg-os súlycsoportban
II. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Beled/
 
Oláh József
90 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Honti Attila
100 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Nagy Csaba
125 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Juhász Attila
+125 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
1999 év
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Kaposvár/
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juhász Attila
+125 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Honti Attila
100 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Racs József
110 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Csapatverseny
 
IV. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Mosonmagyaróvár/
 
Kelecsényi János
82,5 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Klagyivik Kornélia
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Honti Attila
100 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Juhász Attila
+125 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Csapatverseny
 
IV. hely

Kelecsényi János 1999 évben
"Nógrád Megye Legeredményesebb Felnõtt Sportolója"
 
1998 év
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Kaposvár/
 
Kelecsényi János
75 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Nagy Csaba
110 kg-os súlycsoportban
V. hely
Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Esztergom/
 
Kurucz Gábor
90 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Kiss István
100 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Nagy Csaba
110 kg-os súlycsoportban
IV. hely

Bogdán Ernõ                            Kiss István
 
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Mosonmagyaróvár/
 
Kelecsényi János
75 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Juhász Attila
+125 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
1997 év
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Balassagyarmat/
 
Klagyivik Kornélia
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Popovics Zsolt
60 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Honti Attila
82,5 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Bogdán Ernõ
100 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Székesfehérvár/
 
Racs József
110 kg-os súlycsoportban
IV. hely
Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Kaposvár/
 
Szabó G. László
90 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Nagy Csaba
100 kg-os súlycsoportban
V. hely
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Beled/
 
Nagy Csaba
110 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Lenner Vendel
75 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Szabó G. László
100 kg-os súlycsoportban
V. hely
 

Lenner Vendel                        Nagy Csaba felhúzás közben
 
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Orosháza/
 
Koplányi Adrienn
67,5 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Klagyivik Kornélia
75 kg-os súlycsoportban
III. hely
 
Honti Attila
90 kg-os súlycsoportban
V. hely


1996 év
Erõemelõ Magyar Bajnokság /Dabas/
 
Annus Péter
82,5 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Honti Attila
90 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Racs József
110 kg-os súlycsoportban
IV. hely

Racs József guggolás közben
1995 év
Férfi Erõemelõ Magyar Bajnokság /Gyula/
 
Racs József
110 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 
Juhász Attila
125 kg-os súlycsoportban
IV. hely
Junior Erõemelõ Magyar Bajnokság /Budapest/
 
Nagy Csaba
100 kg-os súlycsoportban
VI. hely
Junior Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Budapest/
 
Nagy Csaba
100 kg-os súlycsoportban
III. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Budapest/
 
Klagyivik Kornélia
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
 
Melo Annamária
75 kg-os súlycsoportban
II. hely
 
Juhász Attila
+125 kg-os súlycsoportban
IV. hely
1994 év
Férfi Erõemelõ Magyar Bajnokság /Sopron/
 
Kelecsényi János
75 kg-os súlycsoportban
IV. hely
Junior Nõi Erõemelõ Magyar Bajnokság /Szolnok/
 
Klagyivik Kornélia
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
Felnõtt Nõi Erõemelõ Magyar Bajnokság /Szolnok/
 
Klagyivik Kornélia
67,5 kg-os súlycsoportban
IV. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Budapest/
 
Honti Attila
90 kg-os súlycsoportban
V. hely
 
Juhász Attila
125 kg-os súlycsoportban
VI. hely
 

Klagyivik Kornélia                             Juhász Attila
1993 év
Férfi Erõemelõ Magyar Bajnokság /Szolnok/
 
Honti Attila
90 kg-os súlycsoportban
II. hely
Fekvenyomó Magyar Bajnokság /Budapest/
 
Juhász Attila
125 kg-os súlycsoportban
IV. hely

Aszakosztály állandó támogatói

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói