Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 30 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
455
Cikkmegtekintések találatai
1100841


Posta Krisztián, Fehér Krisztina és Halaj Liza

Sikeres hétvégén vannak túl a balassagyarmati Vitalitás SE erőemelői. Ugyan csak három versenyzőjük indult a sárbogárdi RAW Erőemelő Magyar Bajnokságon, azonban ők fantasztikus sikereket tudhatnak maguk mögött azon a versenyen, ahol csak a szín tiszta erő számít, hiszen semmilyen teljesítmény fokozó sport ruházatot nem lehet viselni.

Mind az ifjúsági, mind a junior mezőnyben megmérettette magát Fehér Krisztina és Halaj Liza. Előbbinek sikerült mind a két korcsoportban magyar bajnoknak lenni, míg Liza az ifik között II., a juniorok között III. helyezést ért el, valamint az az ifjúsági abszolút kategóriában III. helyen zárt.

A junior korú Posta Krisztián ismét kitett magáért, a 74 kg-osok között (guggolás 187,5 kg, fekvenyomás 115 kg, felhúzás 236 kg) 538,5 kg-os összteljesítménnyel aranyérmet szerzett, valamint a felhúzásával új országos csúcsot állított fel.

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói