Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 6 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
570
Cikkmegtekintések találatai
1657241


A Békés vármegyei Vésztőn került megrendezésre a Fekvenyomó Magyar Bajnokság valamennyi korcsoportban. A Vitalitás SE 4 versenyzője 8 korcsoportban 8 érmes helyezést ér el! 

 


Ruzsinné Tilesch Judit 84 kg-os súlycsoportban a masters 2 mezőnyben II., míg az open kategóriában szintén II. helyen végzett.

Ódor Barnabás az ifjúsági korcsoportban 59 kg-os súlycsoportban II., a juniorok között aranyérmes lett

.
Szklenár Tamás 59 kg-osok felnőtt mezőnyében ezüstérmet szerzett, a mastersek között I. helyen végzett.


Honti Attila
120 kg-os súlycsoportban az open mezőnyben 175 kg-os teljesítménnyel bronzérmet szerzett, a masters 2 korcsoportban magyar bajnok lett

 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói