A balassagyarmati VITALITÁS SE és a Rimaszombati Bástya Íjászclub íjászai szeretettel meghívnak minden íjászt a második ízben megrendezett ARCUM kupa elnevezésű íjász megmérettetésére!

Bővebben: II. "ARCUM Kupa" íjász verseny

A Kárpátmedencei Hadjárat első viadala! Vitalitás SE Balassagyarmat íjászai már negyedik alkalommal kihívást hirdetnek mindazoknak az íjászoknak, kik elég erőt és elszántságot éreznek magukban a következőkben leírt próba teljesítésére!!

Helyszín, időpont: gyülekezés, regisztráció: Patvarc faluház, 2014-03-15. 08 órától; 9 órakor megnyitó majd kivonulás a pályára; 9.30-kor első lövés.

Részletes leírás IDE KATTINTVA tölthető le.

Régebbi eredmények letölthetők innen: 2011, 2012, 2013, valamint az aktuális ranglista INNEN!

A Vitalitás SE meghív minden íjászt a Hont - Nógrád - Gömör Kupa második fordulójára, Balassagyarmatra 2013. május 25-re. Helyszín: Balassagyarmat - Nyírjesi Füvészkert és Vadaspark -  3D táblákkal jelölve. Verseny típusa: 3D vadászverseny, 19+1 cél, 2 lövés. Kategóriák: PBHB, TRLB, TRRB, OL, BB, HU, CU, CRB.

Részletes versenykiírás megtalálható, letölthető pdf formátumban honlapunkon ITT!