Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 15 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
471
Cikkmegtekintések találatai
1201439

Ománi dobogó

Dósa Eszti télen sem pihen, hiszen vannak helyek, ahol ilyenkor is kiválóan lehet bringázni. Főleg, ha olimpiai kvalifikációs pontok gyűjtésére is van lehetőség. A januári spanyol Costa Blanca Bike Race után (amelyről itt olvashattok beszámolót), február elején a Közel-Keleten, Ománban vett részt az 5 napos TransHajar MTB Maratonon, ahol egy szakaszgyőzelem mellett, sikerült az összetett második helyet is elcsípnie, ezzel 70 UCI pontot gyűjteni az olimpiai kalapba! Gratulálunk Eszti!!

A DigiSport-on látható videó Esztivel ITT található >>>

 A versenyről készült beszámoló Eszti blogján ITT található >>>

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói