Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 10 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
471
Cikkmegtekintések találatai
1201463


A Vitalitás SE tagja Gombolai László a Törökbálinton megrendezett 24 órás hegyikerékpár versenyen 3. helyezést ért el.

2020. augusztus 22-23-án rendezték az idei év egyetlen 24 órás MTB versenyét, amelyen Gombolai László csapatársunk, rutinos versenyzőként, részt vett és a legnehezebb kategóriában, egyéniben állhatott fel a dobogó 3. fokára. A helyszín a törökbálinti Fortuna Kemping volt, és az azt övező erdők, ahol erőt próbáló pályát alakítottak ki a szervezők, a Superior MTB Team.

A verseny egy zárt körpályán haladt, amelyet  a szombat déli rajtot követően az éjszaka folyamán lámpával felszerelkezve, nagy koncentrációt igényelve kell teljesíteni, hogy aztán másnap hajnaltól újra világosban és jelen esetben melegben fejezzen be az elszánt versenyző. Gombi bevallása szerint a pálya nehézsége és a meleg alaposan igénybe vette, de végül a kitartása meghozta a dobogós helyezést.

A verseny másnapján már a közeljövő versenyit tervezi, amelyen csapattársaival vesz majd részt.

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói