Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 16 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
471
Cikkmegtekintések találatai
1201444

Nehézkesen is, de befejeződött az asztaliteniszezők Nógrád megyei csapatbajnokság őszi idénye. A napokban egy újabb fehér asztal melletti „ítéletet" követően jogosulatlan játék miatt a versenybizottság törölte a Szerva ASE Szécsény III. - Bgy. Dózsa DSE III. eredményét (12-6), és 18:0 arányban a vendégcsapat javára írta jóvá. Az őszi bajnoki címet így 14 ponttal, veretlenül a Balassagyarmati Dózsa DSE III. Vitalitás (Csabai Ferenc, Pölhös Péter, Thurzó Jenő, Garamvölgyi Béla, Kocsis Viktor, Daróczi Péter és Csépán Gusztáv) együttese szerezte meg, megelőzve a 12 pontos Szécsény III. együttesét.

asztalitenisz_2012

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói