Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 25 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
563
Cikkmegtekintések találatai
1619583

Az elmúlt hétvégén a Pápai Atlétikai Club Tavaszi Kalapácsvető versenyén vettek részt a Vitalitás SE dobóatlétái. Elsőként a nők álltak dobókörbe, ahol Péter Dorina indult felnőtt, 4 kg-os kalapáccsal. Sikerült megjavítania eddigi legjobbját, így a harmadik helyen végzett.🥉  A hölgyeket követték a korosztályos fiúk. Imre Roland, Csernyik Benjámin és Sipőcz Bence bizonyíthatta tudását. Beni és Bence éppen elmaradva egyéni csúcsuktól fejezték be a versenyt,
Imre Roland dobása viszont újabb nógrádi megyecsúcsot, illetve a Pápai Sportcentrum új pályacsúcsát is jelentette‼️ Eddigi legjobbjàt több mint két méterrel múlta felül, így az új csúcs pontosan 75,95 méter. 
Egy kis pihenő után újra a fiúkon volt a hangsúly, hiszen újra versenyeztek, ez alkalommal nehezebb szerrel. Roland és Beni 6 kg-al, Bence pedig 5 kg-os kalapáccsal dobott. Itt Beninek és Bencének sikerült egyéni csúcsot érő dobást produkálnia, így Beni korosztályában a 4., Bence pedig a 2. helyet szerezte meg.
 
Imre Roland jelenleg Tatán edz, a legjobbak között. Ezután pedig első világversenyén vesz részt Franciaországban, a középiskolások világbajnokságán. 
Következő versenyünk 05.07-én lesz Veszprémben az évadnyitó verseny. 
 
Eredményeik: 
 
Női kalapácsvetés 4 kg: 
3. Péter Dorina 36,46 m PB 
 
Serdülő fiú kalapácsvetés 4 kg: 
3. Sipőcz Bence 39,19 m 
 
Ifjúsági fiú kalapácsvetés 5 kg: 
1. Imre Roland 75,95 m PB
4. Csernyik Benjámin 42,68 m 
 
Serdülő fiú kalapácsvetés 5 kg: 
2. Sipőcz Bence 34,44 m PB 
 
Ifjúsági fiú kalapácsvetés 6 kg: 
1. Imre Roland 65,14 m 
4. Csernyik Benjámin 38,19 m PB 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói