1352047

10 tagunk kapott elismerést! Balassagyarmat Sportjáért díjban részesült Fábián Gábor edző, atlétikai szakosztályvezetőnk. Jó Tanuló Jó Sportoló díjazottaink: Adám Dalma Luca, Sárdi Boglárka látványtáncosok, Imre Roland dobóatléta, Antalicz Botond, Csomor Petra, Kovács Kornél, Ódor Barnabás, Pásztor Szirka, Uram Kristóf kajakosok.

Jó hangulatban telt el a Vitalitás Sportnap, idén Nyírjesben a kajak-kenu szakosztályunk bázisán. Rendezvényünkhöz támogatást nyújtott Balassagyarmat Város Önkormányzata.

A Vitalitás SE tizenegy éve működő szabadidő szakosztálya egy új kezdeményezéssel színesti az egyesület sportéletét. Április hónapban elkezdődött az egyénileg teljesíthető QR kód olvasásával igazolható „instant" körtúra, amiről Honti Attila, a klub elnöke mesélt lapunknak >>>

Tájékoztatjuk a Vitalitás SE érintett tagjait és pártoló tagjait, hogy 2021. május 01-től a Vitalitás Sportcentrumban a versenyzőkön kívül a védettségi igazolvánnyal rendelkező tagjaink is sportolhatnak már!

A Vitalitás Sportegyesület éves rendes küldött-közgyűlésére ezúton meghívom a szakosztályok küldötteit. A küldött-közgyűlés nyilvános, azon bárki részt vehet.

A küldött-közgyűlés helye: Balassagyarmat, Vitalitás sportcentrum, az akkor hatályban lévő járványügyi szabályok figyelembevételével szabadban vagy épületben.

A küldött-közgyűlés időpontja: 2021. május 21-én 18.00 órától.

Bővebben: Küldött-közgyűlési meghívó