Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 100 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
563
Cikkmegtekintések találatai
1619688


A hétvégén rendezték meg az U18-as Atlétikai Magyar Bajnokságot Szekszàrdon.  A Vitalitás SE dobóatlétái szombaton voltak érdekeltek az ifjúságiak kalapácsvetésének versenyszámaiban. 

Elsőként a fiúk léptek dobókörbe az 5 kg-os szerrel. A bajnoki címre Imre Roland mellett, a szombathelyi Haladás VSE versenyzője, Szabados Ármin volt még esélyes. Ezúttal Roland diadalmaskodott, 72 méter fölötti eredménnyel Magyar Bajnok lett!  

Ugyan ebben a mezőnyben versenyzett Csernyik Benjámin, aki az 5. helyen végzett, érvényes dobásai sajnos elmaradtak egyéni csúcsától, érvénytelen kísérletével viszont javított volna eddigi legjobb eredményén, ami bíztató jel!  

A nap zárásaként az ifjúsági lányok versenyeztek. Péter Dorina 40 méter feletti idei legjobb eredményével az 5. helyet szerezte meg. 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói