Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 25 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
570
Cikkmegtekintések találatai
1641854

A nehéznek ígérkező megmérettetésre (Terepíjász OB július 7-8 Borsodnádasd) négyen indultunk útnak, Major László Tarján ÍE, Balog Ádám, Szedlák Gábor és jómagam a Vitalitás SE színeiben. Az OB helyszínét a MTB-s Gombolai már ecsetelte: nem lesz egy egyszerű menet!
Gábor egy rendkívül jó szállást foglalt, legalább a pihenéssel nem lesz gond!Az utazás Lacinak köszönhetően kényelmes volt,így testben,lélekben fölkészülve fél 9-kor a bemelegítő pályán álltunk. Gombi igazat mondott, a pálya nehéz, küzdelmes, és az építők sem könnyítettek rajta, szinte minden cél a messzi tartományba került. Gábor történelmi férfi kategóriában másodikként, Ádám negyedikként, Laci olimpiai férfi kategóriában negyedikként, és én a barebow férfi kategóriába szintén negyedikként vártuk a következő napot.
A másnapi menet már igazi örömjáték volt, mert ott legalább volt két közeli szemafor és a hosszú távok is csak picit kerültek messzebb. Az eső is megjött nem kis széllel, a táv második felére így a vízhűtés is meglett. Nem is esett rosszul bár elég hideg volt. A mért napi eredmény is mutatta, hogy nem kegyelmeztek nekünk első nap. Senki nem tudott előrébb kerülni az előző napi helyezéseknél. Ám Lacira és rám még várt a döntő.
A bíró sporttárs elfelejtett szólni, így a késlekedésem miatt csak később kezdődött a BB döntő. Addig a csigások lelőtték az elődöntőt, így volt egy kis időm fejben felkészülni: mindegy mit lövök, 4.-nél rosszabb nem lehetek. Nyugalom, és maximum koncentráció! Negyedikként az elsővel lőttem az első csatát, amit sikerült 48-44-re megnyernem, így kivívtam az aranydöntő részvételi jogát. Laci a bronzért szállhatott csatába.
Mikor megint rám került a sor, ugyanazt ismételtem magamban: nyugalom, koncentrálj! És sikerült! Megnyertem ezt a csatát is, 47-44-re! Már csak Laci volt hátra. Neki nem sikerült előbbre küzdenie magát, negyedikként végzett. Ádám a negyedik, míg Gábor a második helyen végzett.
Ezen a versenyen már a helytállás is jó eredménynek számít, a többi csak hab a tortán. Minden résztvevőnek gratulálok!

Kiss Róbert Tibor

Képek a versenyről ITT találhatóak!

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói