Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Adó 1%

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 23 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
570
Cikkmegtekintések találatai
1641852

Festői környezetben a divinyi völgyben rendezték Hont-Nógrád-Gömör Kupa kupa utolsó 6. fordulóját.

Diviny íjászai kitettek magukért és igen színvonalas versenyt rendeztek. Gyönyörű őszi időben verőfényes napsütésben, hatalmas bükkfák alatt, igazi kiránduló helyeken haladtak a csapatok, keresve a terepen cselesen elhelyezett célállatokat. A 19+1 célos verseny +1 céljának távolságai magukért beszélnek, ez egy vadkecske volt, amit az irányzékos íjjal lövőknek 68 méterről, irányzék nélküli felnőtteknek 57 méterről, gyerekeknek pedig 27 méterről kellett eltalálni. A vitalitás csapat tagjai valamennyien meglőtték ezt a célt. A verseny ugyan hosszú volt, de az idő gyorsan telt, az utolsó lövések utáni ebéd során a finom gulyás fogyasztása közben latolgattuk az esélyeket.

Az eredményhirdetés két részből ált elsőként a most zajlott versengést értékelték, itt a következő eredmények születtek:

  • Major Laci aranyérem
  • Kiss Robi ezüstérem

  • Oláh Laci ezüstérem
  • Kiss Kolos 7. helyezett
  • Végh Gyula 9. helyezett

 

Ez után következett a kupa összesített eredményhirdetése:

  • Major Laci Olimpiai kategóriában kupagyőztes
  • Oláh Laci Pusztai kategóriában kupagyőztes

  • Végh Gyula Pusztai kategóriában harmadik helyezés

Reményeink szerint a következő évi kupasorozatban már mint rendező egyesület is részt vehetünk és eredményeinket meg tudjuk ismételni hazai közönség előtt is.

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Fotók: http://www.lkb-bik.eu/index.php?page=album&album=93

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói