Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 104 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
563
Cikkmegtekintések találatai
1619683

A Vitalitás SE a jogszabályi előírásoknak megfelelően megtartotta az idei évi beszámoló küldött-közgyűlését a Mikszáth Kálmán Művelődési Központban. A közgyűlés keretén belül kerültek átadásra a 2022. évi legeredményesebb sportolóknak járó elismerések.
 

Díjazottak:Atlétikai szakosztály: Imre Roland, Csernyik Benjámin.
 

Erőemelő szakosztály: Ruzsinné Tilesch Judit, Posta Krisztián.
 

Hegyikerékpár/triatlon szakosztály: Gombolai László.
 

Íjász szakosztály: Molnár János, Molnár Péter, Deme Richárd.
 

Látványtánc szakosztály: Nagy Sára, Ádám Dalma Luca, Nánássy Csenge, Lucia Gazdíková, Pásztor Alíz.
 

Kajak-kenu szakosztály: Ódor Barnabás, Ódor Benedek, Uram Kristóf, Csomor Petra, Rébeli-Szabó Jázmin, Pásztor Szirka, Kruj Benedek, Kenyeres Donát.
 
 
Gratulálunk Nekik! A díjátadásban közreműködött Frankó Viktória a városi önkormányzat kulturális (és sport) bizottságának az elnöke.
 
 
A közgyűlésen a tavalyi évről szóló beszámolók elfogadásra kerültek. 
 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói