Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 20 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
563
Cikkmegtekintések találatai
1619588


Augusztus 14-én Fonyódon került megrendezésre a Serdülő és Ifjúsági SUP Országos Bajnokság, ahol a Vitalitás SE kajakosai is megmérettették magukat, nem is akárhogyan, mivel az éremtáblázat alapján az első helyen végeztek az Ipoly parti fiatalok. 


Pesti Anna Rozália első lett hosszú távon, míg ezüst érmes 500 m-en. Kovács Kornél a harmadik helyen végzett, ezzel növelte az országoson elért eredményességét.

Az ifjúsági mezőnyben Blaskó Dominiknak és Pesti Jánosnak a magyar bajnoki cím elnyerése mellett a szeptember 9-12 között megrendezésre kerülő SUP Világbajnokságra való kvalifikáció volt a cél. A fiúk nagyon jól jöttek ki a rajtból, így nagy csaták voltak minden távon. Dominiknak serdülő 500 méteres távon sikerült a dobogó legtetejére felállni, míg az ifjúságiak között második lett. Pesti János ifjúsági korcsoportban 200 méteren nyert, hosszú távon pedig bronzérmes lett, míg a serdülők között 500 méteren 2. lett.

 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói