Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 14 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
563
Cikkmegtekintések találatai
1619566

A Vitalitás Sportegyesület Kajak-kenu Szakosztály versenyzői a közelmúltban KAJAK jól szerepeltek a Maraton Magyar Bajnokságon Győrben 5-10-15 km-en. Versenyzőik az egyesület történetének eddig legjobb Maraton Magyar Bajnoki eredményét érték el:
 
Sportolóik a 400 méteres Nyírjesi tavon készülve is megmutatták, hogy rendszeres edzéssel és kitartással hosszú távon is ott tudnak lenni az élmezőnybe.
 
A győri „Aranyparton” lett aranyérmesük is: a legfiataljabbjaik és a legidősebb versenyzőik húzásai által.
 
A többiek is eredményesen szerepeltek, izgalmas versenyzés után érték el az érmes és pontszerző helyezéseket. Egy korosztályban sem volt könnyű az élre törni, főleg azért nem, mert a legtöbb futamban 20-30 feletti létszám indult.
 
Az edző Ulveczki Edina motivált: „Örömmel látom, hogy országosan is van bőven utánpótlás, hiszen voltak olyan korosztályok ahol összevontan számolva 150-200 versenyző is rajthoz állt. Ezek alapján bizakodó vagyok, hogy 2010-2012-es korosztályú gyerekek mi hozzánk is csatlakoznak még a Nyírjesbe a nyári szünet ideje alatt, és még népesebb csapattal állhatunk majd oda az augusztusi rövidtávú Magyar Bajnokságra. Köszönöm Mindenki munkáját, támogatását, mindenirányú segítségét. Így tovább!”
 
 
2022-ben legeredményesebb sportolóink a Maraton Országos Bajnokságon:
 
Négyesben: Schmiedt Réka, Vrbovszki Liza, Balla Boglárka, Mizser Anna 1. (fenti képen)
 
Mastersben: Kenyeres Robi-Tóth Kata 1. 
 
Egyesben: Ódor Benedek 2. és Ódor Barnabás is 2.
 
Párosban Kruj Benedek-Uram Kristóf 2.
 
Párosban: Rébeli-Szabó Jázmin-Seidel Sára 5.
 
Egyesben: Pásztor Szirka 6., Balázs Levente 6, Csomor Petra 6., 
 
Kenu párosban: Kruj Fruzsina 7. 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói