Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 108 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
563
Cikkmegtekintések találatai
1619715


Egyesületünknek újabb „leendő" sportbázishoz sikerült hozzájutni. Balassagyarmat Város Önkormányzata az egykori Bajcsy úti CBA üzlet helyiségét használati szerződés keretében a látványtánc szakosztályunk részére biztosította, ezáltal végre a táncosainknak is lesz már egy saját bázis, ahol edzhetnek, edzőtáborozhatnak, ahová kitehetik a serlegeiket és ahol lehet raktározni a számtalan fellépő ruhát. 

Sok teendőnk, munkánk lesz még az épülettel, hogy komfortos és korszerű legyen, ugyanis a sok évi kihasználatlanság következtében a közművek jelentős részét és még sok mindent fel kell majd újítanunk. Számítunk a támogatásokra és társadalmi munkára, hogy minél előbb birtokba vehessék a táncosaink az ingatlant és működhessen a Vitalitás Tánc Stúdió! Köszönjük Balassagyarmat Város Önkormányzatának a lehetőséget a használatba vételre.

Külön köszönjük Csach Gábor polgármester úr és dr. Varga Andrea jegyző asszony segítő támogatását! 

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói