Cikkek
570
Cikkmegtekintések találatai
1650373

Dósa Eszti a dobogó tetején az idei első Top MaratononMájus utolsó vasárnapján tizedik alkalommal rendezték a Specialized Maraton Szilvásvárad hegyikerékpár-versenyt, a Top Maraton sorozat idei első, sorrendben 25. állomását. A Szilvásváradi Lovas-stadionban, a verseny három távján, a közel ezerháromszáz nevezőből mintegy ezerkétszázan rajtoltak el, a férfi hosszútávot Blazsó Márton a női közepet Dósa Eszter nyerte.

A rajtlistán a magyarok mellett román, szlovák, svéd és olasz kerekesek is szerepeltek. A viadal társrendezvényeként rendezték az UNIQA Outdoorsport Fesztivált.
Amint a versenyzők is nyilatkozták, a közelmúlt egyik legjobb, leggyorsabb pályája volt köszönhető az időjárásnak, ezt mi sem mutatja jobban: a férfi hosszú távú győztes Blazsó Márton idén 04:46:09-cel, pályarekorddal tudott győzni, tavaly a 117 kilométert 05:37:01-es idővel teljesítette, akkor második lett. A maraton bajnoki mezben induló Dósa Eszter a tavalyi 03:59:15-öt javította 03:22:52-re. (forrás: http://www.topmaraton.hu)

Szakosztályi eredményeink:

• Perlaky Erik U15 20. hely
  • Ibrányi Attila középt. Master1 12. hely
  • Gombolai László középt. Master2. 23. hely
  • Dósa Márton hosszút. Master1 37. hely

Dósa marci

Eszti beszámolója a versenyről ITT olvasható. Eredménylista, fotók a verseny hivatalos honlapján ITT.

Egyesületi videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44