Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 3 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
560
Cikkmegtekintések találatai
1590198

Ha augusztus eleje, akkot irány a Bükk hegység, az Egeres-völgy és a XIII. Bükk MTB Maratom.  A Top Maraton sorozat 3. állomásának 37-, 58- és 93 kilométeres távjain, összesen több mint ezer bringás állt rajthoz.

Közöttük egyesületünk hegyikerékpárosai is több, mint 10 fővel képviseltették magukat. Maraton bajnokhoz méltóan Dósa Eszti itt sem bízott semmit a véletlenre és szépen kiépített 11 perces előnnyel nyerte a középtávú elit hölgyek versenyét. Jamrik Panna az U17-es lányok között lett második, míg Nagy Vanessza a gyermek kategóri bronzérmét szerezte meg. Béla Dávid az U15-ös fiúknál éppen lemaradt a dobogóról, míg Ibrányi Attila a középtáv legnépesebb, legsűrűbb mezőnyében a master 1-es kategóriában lett 7.

További eredményeink: Gombolai Dávid (U19) 9., Jamrik Egon (U17) 15., Gombolai László (hosszú táv Master2) 16. Fábián Dávid (közép férfi felnőtt) 31. helyen végzett.

Dósa Eszti élménybeszámolója ITT olvasható, a rendezvény weblapja ITT, az eredménylista ITT található!

Egyesületi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGU_BAEKlgVjVSbdXGBdI_1T): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXJMhH1aB66dhE4lu6c6vhj): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók


Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGW0-NSi-owZuekD9vKrk5ec): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók

Warning: file_get_contents(http://gdata.youtube.com/feeds/api/playlists/PL2kGsx4MAsGXk-9PckhWahCk8yP7sgaaM): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/vitalita/public_html/modules/mod_playlistyoutube_jm/tmpl/default.php on line 44
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói