Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Következik

Egyesületünkről

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Támogatóink

Ki olvas minket?

Oldalainkat 4 vendég és 0 tag böngészi

Statisztika

Látogatók
1
Cikkek
499
Cikkmegtekintések találatai
1317295

Ha augusztus eleje, akkot irány a Bükk hegység, az Egeres-völgy és a XIII. Bükk MTB Maratom.  A Top Maraton sorozat 3. állomásának 37-, 58- és 93 kilométeres távjain, összesen több mint ezer bringás állt rajthoz.

Közöttük egyesületünk hegyikerékpárosai is több, mint 10 fővel képviseltették magukat. Maraton bajnokhoz méltóan Dósa Eszti itt sem bízott semmit a véletlenre és szépen kiépített 11 perces előnnyel nyerte a középtávú elit hölgyek versenyét. Jamrik Panna az U17-es lányok között lett második, míg Nagy Vanessza a gyermek kategóri bronzérmét szerezte meg. Béla Dávid az U15-ös fiúknál éppen lemaradt a dobogóról, míg Ibrányi Attila a középtáv legnépesebb, legsűrűbb mezőnyében a master 1-es kategóriában lett 7.

További eredményeink: Gombolai Dávid (U19) 9., Jamrik Egon (U17) 15., Gombolai László (hosszú táv Master2) 16. Fábián Dávid (közép férfi felnőtt) 31. helyen végzett.

Dósa Eszti élménybeszámolója ITT olvasható, a rendezvény weblapja ITT, az eredménylista ITT található!

Egyesületi videók

20 éves egyesületünk
A 2012-ben 20 éves Vitalitás SE-ről készült film
Egyesületi videók
Legjobbjaink, sportgála, sportnapok összefoglalói

Szakosztályi videók

MTB videók
eBike.hu Kupa, Palóc Cross videók
Erőemelő szakosztály videói
A szakosztály által szervezett versenyek, rendezvények videói